Etki Alanımız

EMM, dünya çapında farklı ülkelerden ortakların oluşturduğu, operasyonel yapısı ve iş yaklaşımları açılarından tam anlamıyla uluslararası bir organizasyondur.

Merkez ofisimiz, uluslararası gelişmeleri yakından ve daha iyi takip edebilmek için en ideal noktalardan biri olan Londra’da konuşlanmıştır. Burası, tüm uluslararası koordinasyon için temel üs işlevi yüklenmektedir.

Dünya çapında 100’den fazla medya uzmanımız, müşterilerimiz için daha iyi çözümler ve daha verimli sonuçlar almak adına birbiriyle koordineli olarak çalışmaktadır. Sürekli olarak, müşterilerimizin markalarına yerel, bölgesel ve/veya küresel olarak destek verecek iç görüler ve çözümler ararız.

Geçen on altı yıl boyunca dünyanın dört bir yanında bağımsız medya danışmanlarıyla birlikte çalıştık. EMM’in başarısı, farklı ülkelerdeki bu danışmanları her ülkede en üst kalitede sonuçlar elde etmek üzere bir araya getirip yönetme becerisinde yatıyor. Bizim becerimiz, tek bir takım yaratmakta yatıyor.

EMM International olarak 16 yıldır 50 değişik ülkede aktif olarak devam eden faaliyetlerimizden aldığımız güçle ve cesaretle sizinle de işbirliği yapmayı teklif ediyoruz. Yapılanma haritamız için buraya tıklayınız.

 
Etki Alanımız